Úvodní stránka         O společnosti         Provozované internetové obchody | oborové portály         Kontakty
ONIO internetové obchody a oborové portály. V našich obchodech máme širokou nabídku sortimentu

Provozované internetové obchody | oborové portály

Společnost ONIO s.r.o. provozuje specializované internetové obchody. Ve všech našich internetových obchodech nabízíme výhradně takové zboží, které splňuje naše vysoké nároky na kvalitu a výbornou dostupnost. Oborové portály poskytují komplexní tématické zpravodajství a nezávislé informace.

www.PNEUMATIKY.cz

www.PNEUMATIKY.cz

Zcela nová verze webu, která plně překonala původní aplikaci, poskytuje našim zákazníkům skutečně vysoký komfort, pohodlí a rychlost nákupu. Nové funkce maximálně zjednodušují výběr zboží a dovolují nám tak neustálé zvyšování kvality služeb a individuální přistup ke každému zákazníkovi.
 
V sortimentu naleznete:

Pneumatiky

Alu kola

Plechové disky

Sněhové řetězy

Příslušenství

www.Rucni-Naradi.cz

www.Rucni-Naradi.cz

Specializovaný obchod s profesionálním značkovým nářadím, které Vás nikdy nezklame. Jsme autorizovanými internetovými prodejci všech nabízených značek. Samozřejmostí je plný záruční i pozáruční servis.Inovované Rucni-Naradi.cz stále zůstává lídrem mezi internetovými prodejci PROFI nářadí, HOBBY nářadí a zahradní techniky.
 
V sortimentu naleznete:

Elektrické nářadí

Zahradní technika

Motorové stroje

Sekačky

Čistící technika

www.Duchodovareforma.cz

www.Duchodovareforma.cz

Portál Důchodová reforma nabízí komplexní zpravodajství o důchodové reformě. Kromě odborných informací zde najdete i srovnání výkonnosti penzijních fondů.
 
Témata portálu:

Penzijní pojištění

Penzijní společnosti

Dchodová kalkulačka

www.Duchod.cz

www.Duchod.cz

Na portálu Důchod.cz najdete vše o problematice důchodů a stáří. Kromě aktuálního zpravodajství nabízí Důchod.cz i mnoho tipů pro aktivní život seniorů.
 
Témata portálu:

Vše o důchodu

Důchodová reforma

Rady pro důchodce

Kalkulačky

www.Rucne-Naradie.sk

www.Rucne-Naradie.sk

Našim slovenským zákazníkům zaručujeme kvalitní služby prověřené mnohaletým působením na českém trhu. Samozřejmostí je obsáhlá jazyková mutace do slovenštiny a jednoduchý nákup přímo v eurech. Slovenská verze si samozřejmě uchovává všechny výhody českého e-shopu, jako rychlost vyřízení objednávek, nízké ceny, kvalitní služby a dodání od 24h kamkoliv na území Slovenské republiky.
 
V sortimentu naleznete:

Elektrické náradie

Ručné náradie

Záhradná technika

Kosačky na trávu

www.E-PNEUMATIKY.sk

www.E-PNEUMATIKY.sk

Dne 1.3.2009 jsme pro naše Slovenské zákazníky spustili slovenskou verzi oblíbeného obchodu s širokým sortimentem pneumatik, alu kol, plechových disků a mnoha dalšího. Samozřejmostí jsou stejně kvalitní služby, ceny uváděné v EUR a shop kompletně přeložený do slovenského jazyka.
 
V sortimentu naleznete:

Pneumatiky

Alu disky

Plechové disky

Snehové reťaze

www.Pneuservisy.cz

www.Pneuservisy.cz

Nový katalog pneuservisů z celé ČR. Na Pneuservisy.cz naleznete většinu pneuservisů zařazených do kategorií podle služeb které poskytují. Samozřejmostí je možnost vyhledat Váš nejbližší pneuservis pomocí zadání Vašeho PSČ.
 
V sortimentu naleznete:

Služby pneuservisů

Rady a tipy