Naše e-shopy

Pneumatiky.cz

Určitě nejznámějším e-shopem v našem portfoliu jsou Pneumatiky.cz. Právě zde testujeme nové způsoby, jak zjednodušit řidičům přezouvání auta. Jde také o vůbec největší e-shop s pneumatikami v ČR.

Navštívit Pneumatiky.cz

Rucni-naradi.cz

Jde o hlavní e-shop naší divize ručního nářadí, o který se stará parta srdcařů, kteří vám z hlavy vysypou přednášku na téma delta brusek. Právě tento e-shop nejvíce ztělesňuje celého ducha celé divize, tedy online zašívárnu pro všechny kutily i řemeslníky.

Navštívit Rucni-Naradi.cz

E-pneumatiky.cz

I když jsou E-pneumatiky.cz v současnosti naším sekundárním pneu e-shopem pro Česko, obratově jsou druhým nejvýznamnějším napříč divizemi i zeměmi. Zajímavostí je, že je e-shop o několik let starší než naše vlajková loď Pneumatiky.cz.

Navštívit E-pneumatiky.cz

Spintero.sk

V roce jsme 2009 jsme spustili první zahraniční e-shop s pneumatikami, tehdy pod názvem E-pneumatiky.sk Časem se ze slovenského trhu stala důležitá součást našeho portfolia. V roce 2022 jsme se rozhodli dát e-shopu nový kabát i název –⁠ a tak vzniklo Spintero.sk. Ve stejných barvách a brandových prvcích jako náš český e-shop Pneumatiky.cz.

Navštívit Spintero.sk

Spintero.hu

V současnosti jde o náš jediný e-shop působící v Maďarsku a také vůbec nejmladší. Spustili jsme jej v roce 2018, tehdy ještě pod názvem E-autogumi.hu. V roce 2022 získal, společně s naším slovenským e-shopem i nový název Spintero.hu.

Navštívit Spintero.hu

Rucne-naradie.sk

Web Rucne-naradie.sk byl vůbec první zahraniční e-shop v našem portfoliu. Byl to takový experiment, zda jsme připraveni na podnikání na hranicemi Česka. Naštěstí se ukázalo, že ano.

Navštívit Rucne-Naradie.sk

Dilna-zahrada.cz

Podobně jako E-pneumatiky.cz je i Dilna-zahrada.cz sekundárním e-shopem pro Česko – v jejím případě však samozřejmě pro divizi ručního nářadí. Od roku 2022 je Dilna-zahrada.cz na platformě Shoptet, kde se jí daří mnohem lépe.

Navštívit Dilna-Zahrada.cz